Severna Koreja je danes neuspešno izstrelila izvidniški satelit, je sporočila severnokorejska tiskovna agencija KCNA. Raketa s satelitom je padla v morje zahodno od Korejskega polotoka, kjer naj bi južnokorejski vojski uspelo najti in pobrati del razbitin, poročajo tuje tiskovne agencije.