Posamezni udeleženci shoda upokojencev so bili pred stavbo RTV Slovenija žaljivi in agresivni do novinarjev in drugih zaposlenih. Zoper enega od protestnikov je bila podana prijava na policijo. Na dogajanje so se ostro odzvali v aktivih in sindikatih.