Košarkarji Cedevite Olimpije so danes v Stožicah začeli s pripravami na novo sezono. Ljubljanska zasedba se je v zelo spremenjeni zasedbi podala v trenažno obdobje, športni direktor Vlado Ilievski in trener Simone Pianigiani sta potrdila zadovoljstvo nad delom na poletni tržnici, kljub temu pa pri napovedih pred novim tekmovalnim obdobjem ostajata previdna. Ob tem sta spregovorila tudi o statusu Zorana Dragića, pomlajeni ekipi in delu, ki jih čaka pred začetkom sezone. Med drugim se bo ljubljanska zasedba v pripravljalnem obdobju pomerila tudi s Panathinaikosom.