Protokol Republike Slovenije je po številnih kritikah veteranskim organizacijam poslal novo vabilo, v katerem ni več navodil o praporjih. Društvo TIGR Primorske je tako že potrdilo udeležbo, ZZB NOB pa se še ni odzval.
Protokol RS je veteranskim organizacijam poslal novo vabilo na osrednjo proslavo ob dnevu državnosti, je za STA povedal v. d. direktorja Urada vlade za komuniciranje (Ukom) Sebastjan Jeretič. "Zaželeni so vsi praporiji," je poudaril. Udeležbo so zaradi spremembe vabila potrdili v Društvu TIGR Primorske.
Protokol Republike Slovenije je po številnih kritikah veteranskim organizacijam poslal novo vabilo, v katerem ni več navodil o praporih. Društvo TIGR Primorske je tako že potrdilo udeležbo, ZZB NOB pa se še ni odzval.