Gonzalo Garcia: Mučili smo se, a pobijedili smo 4-0 protiv kluba koji je prošao grupu u Europi
Oba poluvremena smo kontrolirali utakmicu, mogli smo pobijediti i većim rezultatom. Teško je bilo igrati sa Škendijom. Igrali smo svoju igru i poštovali trenerovu ideju, poručio je Garcia