Na Trgu bana Josipa Jelačića počelo je zagrijavanje za utakmicu Hrvatske i Paname, koja se igra u 1 sat. Odlukom Grada Zagreba, ugostiteljski objekti na Trgu i u okolici imaju produljeno radno vrijeme do 3 sata ujutro, što znači da će kafići raditi tijekom cijelog susreta.