ALEXANDRIA - Velike vrućine ispraznile su ulice u popularnoj turističkoj četvrti Old Town u Alexandriji, gdje boravi hrvatska nogometna reprezentacija. Zbog visokih temperatura brojni su posjetitelji potražili osvježenje u klimatiziranim prostorima, pa su inače živahne ulice ostale neuobičajeno prazne. "Vatreni" će ga napustiti u petak, autobusom putuju u Philadelphiju na utakmicu protiv Gane (subota, 23 sata)