ESPN opleo po Ronaldu: Baš je bezopasan, zašto je na terenu?
Da mu na dresu ne piše Ronaldo, mislili ste da je na terenu neki prosječni igrač. On ne izgleda kao čovjek koji je zabio skoro tisuću golova i koji je imao takvu karijeru kakvu je on imao, rekli su na ESPN-u