Zbog velikog požara na odlagalištu otpada kod Mostara, koji je zahvatio i službene prostorije te odlagalište guma, ozbiljno je ugrožena kvaliteta zraka pa su gradske službe izdale upozorenje građanima i preporučile im da izbjegavaju boravak na otvorenome