Grad Split sufinancirat će 50 posto mjesečne članarine za djecu u sportskim klubovima, odnsno do 25 eura mjesečno po djetetu, dok će za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi sufinancirati puni iznos članarine, najviše do 50 eura mjesečno, najavio je u utorak gradonačenik Tomislav Šuta. Najavio je i da će kafići duže raditi zbog nogometne utakmice