Grad Zagreb izvijestio je u srijedu kako su završeni opsežni radovi na obnovi sustava za održavanje kvalitete vode na bazenima SRC Šalata te se bazeni otvaraju sutra, 25. lipnja, a s obzirom na toplinski val, kupanje na svim gradskim bazenima tijekom ovog vikenda bit će besplatno