Gradonačelnik sam sebi dao nagradu za najljepšu okućnicu: 'Sramim se. Ispao sam budala'
Dodjela nagrada za najljepše dugoselske okućnice izazvala je pozornost nakon što je drugo mjesto osvojio gradonačelnik Nenad Panian, koji je ujedno i predsjednik Vijeća Turističke zajednice Grada Dugog Sela