25.06.2026, 16:05
Sindikati SLG-ja Celje: Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalne prakse in konfliktnosti
Sindikati SLG-ja Celje: Golob je izgubil mandat zaradi neprofesionalne prakse in konfliktnostiV sindikalnih enotah SVIZ in GLOSA SLG-ja Celje so se odzvali na odprto pismo Mihe Goloba, v katerem je oporekal novi izbiri za direktorja. Po njihovih navedbah je v njegovem mandatu gledališče napredovalo, izgubil pa naj bi ga zaradi konfliktnosti.
Glavni meni
Viri
Priporočamo