Ameriške sile so izvedle nove napade na Iran. Centralno poveljstvo (Centcom) je sporočilo, da so v neposrednem odgovoru na "nadaljevanje agresije" zadeli več ciljev v Iranu. Povračilne ukrepe pa so že zadale tudi iranske sile, ki so proti ameriški infrastrukturi v Kuvajtu in Bahrajnu izstrelile rakete in brezpilotna letala. Obe državi se obtožujeta kršitve sporazuma o premirju, poroča BBC.