Iranski nogometaši so Američanom v garderobi pustili posebno sporočilo
Iranski nogometaši so po nedeljski tekmi z Belgijo na svetovnem prvenstvu v ZDA, Mehiki in Kanadi v slačilnici pustili sporočilo, v katerem so se Los Angelesu zahvalili za gostiteljstvo.