"Nikoli se nisem dopingirala. Nikoli nisem imela pozitivnega testa. V svoji karieri sem opravila nešteto dopinških kontrol in vedno stopila na igrišče z mirno vestjo," je po štiriletnem suspenzu, ki ga je prejela zaradi zavrnitve dopinškega testiranja, na družbenem omrežju zapisala nekdanja zmagovalka Wimbledona Marketa Vondroušova.