V Ljubljani, Orleansu in Gliwicah so se začeli drugi turnirji odbojkarske lige narodov. Slovenski odbojkarji bodo boj za pomembne zmage in točke začeli ob 20.30 proti Kanadi. Spored v Stožicah se je sicer začel že ob 13.00 s ponovitvijo finala zadnjega svetovnega prvenstva med prvaki Italijani in podprvaki Bolgari. Slednji so slavili s 3:2 v nizih. Ob 16.30 se bodo v Ljubljani pomerili še Brazilci in Ukrajinci.