"Pričakoval sem zelo težko tekmo, saj ima Kanada vrhunsko ekipo; ne glede na to, kdo igra, imajo številne kakovostne igralce. Čeprav nismo igrali naše najboljše odbojke, smo bili ob zaostankih potrpežljivi, naredili več breakov, se vrnili, prišli do prednosti in dokaj mirno zaključili tekmo," je po zmagi s 3:1 nad Kanado dejal kapetan Tine Urnaut ter priznal, da je bila vrnitev po dveh mesecih brez tekme na raven, ki je iz klubske sezone ni vajen, fizično naporna. Že zvečer Slovence v Stožicah ob 20.30 čaka obračun z Bolgari, po katerem bo v ljubljanski dvorani slavnostno, saj bodo upokojili številki šest in devet dolgoletnih reprezentantov Mitje Gasparinija in Dejana Vinčića.