Organizatorji atletskega mitinga diamantne lige v Parizu so sporočili, da bodo v nedeljo zaradi izrazitega vročinskega vala, ki je zajel ta del Francije, tekmovanje izpeljali po prilagojenem formatu, pVročinsoroča nemška tiskovna agencija dpa. Na mitingu bosta od slovenskih predstavnikov nastopila Tina Šutej in Žan Rudolf. Šutej bo tekmovala v skoku s palico, medtem ko bo Rudolf narekoval ritem na 1500 m.