27.06.2026, 09:05
Iz Red Bulla so potrdili: Evenepoel bo izpustil državno prvenstvo. Kaj bo s Tourom?
Iz Red Bulla so potrdili: Evenepoel bo izpustil državno prvenstvo. Kaj bo s Tourom?Iz ekipe Red Bull - BORA - hansgrohe so potrdili, da Remco Evenepoel v nedeljo ne bo nastopil na belgijskem državnem prvenstvu v cestni vožnji, čeprav je udeležba tam obvezna. Kot so sporočili na novinarskem srečanju prek Zooma, bo belgijski zvezdnik dirko izpustil, ker se želi v celoti osredotočiti na Dirko po Franciji, ki se bo začela čez natanko teden dni v Barceloni.
Glavni meni
Viri
Priporočamo