V ZZB NOB Slovenije in Društvu TIGR Primorske se ne bodo udeležili proslave ob dnevu državnosti, saj je protokol RS v vabilu zapisal, da morajo imeti praporji ali zastave na vrhu droga grb Republike Slovenije. Vodja državnih proslav Jelko Kacin je medtem za STA pojasnil, da so vsi, "ki jim je Slovenija intimna opcija", zaželeni.
V ZZB-ju NOB Slovenije in Društvu TIGR Primorske se ne bodo udeležili proslave ob dnevu državnosti, saj je protokol RS v vabilu zapisal, da morajo imeti praporji ali zastave na vrhu droga grb Republike Slovenije.
V ZZB-ju NOB-ja Slovenije in Društvu TIGR Primorske se ne bodo udeležili proslave ob dnevu državnosti, saj je protokol RS v vabilu zapisal, da morajo imeti praporji ali zastave na vrhu droga grb Republike Slovenije.
V ZZB-ju NOB-ja Slovenije in Društvu TIGR Primorske se ne bodo udeležili proslave ob dnevu državnosti, saj je protokol RS v vabilu zapisal, da morajo imeti praporji na vrhu droga grb RS. Robert Golob je prepričan, da gre za zgodovinski vandalizem.