Ronaldo: 'Bio je mračan tjedan. Činilo se kao da sam otišao u mirovinu. Ne zanima me Messi'
Bog pomaže onima koji naporno rade. Bio je to težak, mračan tjedan, činilo se kao da sam već otišao u nogometnu mirovinu, ali izdržao sam kao i uvijek jer više vjerujem u naporan rad nego u sam nogomet