Arheološki muzej u Zagrebu ovog će vikenda omogućiti besplatan ulaz sugrađanima i posjetiteljima koji će u klimatiziranom prostoru tijekom toplinskog vala moći razgledati Pretpovijesnu, Numizmatičku, Egipatsku, Antičku i Srednjovjekovnu zbirku, najavili su u petak iz muzeja.