Minister Vrtovec: Na avtocestah je odprtih preveč delovišč hkrati
Na avtocestah je po oceni ministra za infrastrukturo Jerneja Vrtovca odprtih preveč delovišč hkrati, saj je ključna turistična sezona pred vrati. Če bo prometni kaos prevelik, bo moral po njegovih besedah nekdo kazensko in odškodninsko odgovarjati.