24.06.2026, 12:05
Minister Vrtovec: Na avtocestah je odprtih preveč delovišč hkrati
Minister Vrtovec: Na avtocestah je odprtih preveč delovišč hkratiNa avtocestah je po oceni ministra za infrastrukturo Jerneja Vrtovca odprtih preveč delovišč hkrati, saj je ključna turistična sezona pred vrati. Če bo prometni kaos prevelik, bo moral po njegovih besedah nekdo kazensko in odškodninsko odgovarjati.
Glavni meni
Viri
Priporočamo