Mladi slovenski avtomobilistični dirkač Mark Kastelic se te dni pripravlja na svojo največjo preizkušnjo do sedaj. Naslednji teden bo namreč nastopil na eni izmed najbolj znanih vztrajnostnih dirk na svetu, kot prvi Slovenec se bo pomeril na dirki 24 ur SPA na dirkališču SPA Francorchamps v Belgiji, so sporočili iz Kasteličeve ekipe.