Potem ko je požar pred slabim tednom dni zajel najvišje ležečo kmetijo v Sloveniji, kmetijo Bukovnik pod Raduho, se zdaj trudijo obnoviti tisto, kar ni bilo uničeno v požaru. Ob tem se zahvaljujejo vsem, ki so jim ob tej težki preizkušnji priskočili na pomoč. "Brez vas ne bi mogli vstati iz pepela, se pobrati in videti v prihodnost, kjer se bomo na klopcah v senci drevesa spet lahko družili z vami," so zapisali na svojem profilu na Facebooku.