Tim Gajser po nedeljski VN Italije v Montevarchiju ni mogel skriti razočaranja, pa so ga vsi v ekipi bodrili. "Lahko grem naprej z dvignjeno glavo. Bi si pa želel zmagati." Smola se ga drži zadnje štiri dirke. "Ni se enostavno resetirati in priti na naslednjo tekmo poln samozavesti, poln motivacije." Na prvenstvu ima že 120 točk zaostanka za vodilnim Lucasom Coenenom. "Se ne obremenjujem s tem. Letos je glavni cilj, da pripeljemo motor na res visoko raven. In potem naslednje leto startamo z najvišjimi cilji." Je bil pa navdušen, da sta bila z Janom Pancarjem na sobotnih kvalifikacijah prvi in drugi.