Le še en dan loči slovensko odbojkarsko reprezentanco od domačega turnirja lige narodov, na katerem se bo med sredo in nedeljo merila s Kanado, Bolgarijo, Brazilijo in Italijo. Slovenci so po prvem turnirju, ki so ga odigrali na Kitajskem, trenutno šesti, v Stožicah pa bo ob uvrstitvi na zaključni turnir osmerice v igri tudi boj za pomembne točke za olimpijske igre v Los Angelesu.