Slovenska odbojkarska reprezentanca ima po dveh dneh domačega turnirja lige narodov danes tekmovanja prost dan, v soboto in nedeljo ob 20.30 pa jo čaka dvojček tekem proti Braziliji in Italiji. Slednji se bosta zvečer ob 20. uri v Stožicah pomerili med seboj, že ob 16.30 si bosta v Ljubljani nasproti stali Ukrajina in Kanada. Ukrajinci so v Stožicah premagali tako Italijane kot Brazilce.