26.06.2026, 14:35
Bešiktaš v evroligi zamenjal Monaco
Bešiktaš v evroligi zamenjal MonacoKošarkarska evroliga bo tudi v naslednji sezoni imela 20 klubov, je danes na sestanku v Barceloni potrdilo vodstvo tekmovanja. Klubi bodo isti kot v minuli sezoni, izjema bo le ena, Monaco bo zamenjal Bešiktaš, poroča spletna stran evrolige.
Glavni meni
Viri
Priporočamo